727 953 432

Nový web

Zhruba po dvou letech jsme se rozhodli, že pro vás vytvoříme nový web. Při tvorbě nových stránek jsme zvolili kompletní změnu vzhledu, která je zcela jednoznačná. Nový design je mnohem modernější a hlavně je přizpůsoben našim potřebám a dává nám mnoho nových možností. Pro ty z vás, kteří náš předchozí web neviděli, přikládám fotografie k porovnání.

Důvodů pro změnu bylo více, hlavním z nich kromě vzhledu byla chybějící možnost jednoduše aktualizovat obsah na původním webu, který byl zcela statický. Na novém webu jsme vytvořili sekci „Aktuality“, do které budeme průběžně vkládat nové články informující o dění v naší škole. Dále si také nejnovější články můžete hlídat na hlavní stránce, kde najdete sekci s nadpisem „Poslední novinky“, ve které se budou vždy nacházet až 3 nejaktuálnější příspěvky.

Články nebudou jedinými změnami, které se budou se stránkami odehrávat. Celý web bude procházet i nadále úpravami tak, aby byl pro vás, uživatele, co nejpřívětivější. Také budeme s postupem času přidávat nové fotografie do sekce „Galerie“. Na většině akcí, kterých se naše škola účastní, vznikají nové fotografie, o které se s Vámi rádi podělíme. Díky tomu můžete mít ještě větší přehled, co se v naší škole děje, jak probíhají semináře, veřejné ukázky, pobytové akce, ale třeba i běžné hodiny v našem vlastním Dojo (termín pro místo, kde probíhá výuka některého bojového umění).

Galerie je jedna ze zcela předělaných funkcionalit našeho webu, kdy v původní galerii bylo k vidění jen několik málo fotek, ale nyní máme větvenou galerii, dělenou dle událostí, kam vkládáme vybrané fotky. Rodiče zde najdou fotografie svých dětí, studenti se mohou podívat na obrázky z akcí, ať už se jich účastnili nebo ne a pokud jste se třeba na naše stránky dostali náhodou, můžete se alespoň formou fotografií podívat, jak takové Ju Jutsu vlastně vypadá.